Dalyvauk teisinių žinių olimpiadoje ir laimėk prizą sau ir savo klasei!

Kartais pagalvoji ką veiksi pabaigęs mokyklą? O gal svajoji apie teisininko profesiją? Tuomet Nacionalinė teisinių žinių olimpiada kaip tik Tau. Ar verta? Tikrai taip! Tai proga ne tik įgyti žinių, bet ir laimėti vertingus prizus.

Kasdien sulaukiame vis didesnio dalyvių skaičiaus – juk iki pirmojo etapo, kuris vyks visos Lietuvos mokyklose bei gimnazijose balandžio 7 d., liko vos savaitė. Jo metu mokiniai laikys teisinių žinių testą. Apie 300 geriausiai testą išlaikiusių moksleivių pateks į finalinį etapą, kuriame turės galimybę pabendrauti su teisinių profesijų atstovais (advokatais, teisėjais, prokurorais) ir susipažins su teisiniais aspektais, aktualiais moksleiviams. Tad paskubėk registruotis!

Pagrindinis prizas – Teisės studijų stipendija (Eversheds Saladžius), kiti laimėtojai turės progą pažaisti golfą su PwC vadovu, pasivažinėti kartingais su PwC Legal advokatu, o visa klasė galės dalyvauti žinių forume su PwC teisininkais. Ir tai dar ne viskas projekto partneriai įsteigė daug mažųjų prizų jaunimui, tad geras laikas garantuotas!

Scroll to Top